بهترین برنامه های سلامت و تندرستی

در این مطلب می خواهیم به بررسی پنج نرم افزار کاربردی در زمینه سلامت و تندرستی بپردازیم. این برنامه ها تنها برای لاغری وکاهش وزن نیستند بلکه به شما کمک میکنند تا سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید و در این مسیر ثابت قدم بمانید.

1) Calorie Counter – MyFitnessPal

این برنامه به دلیل قابلیت های بی پایانش، رتبه اول لیست بهترین برنامه های ورزشی ۲۰۱۹ را به خود اختصاص داده است. My fitness Pal اپلیکیشنی است برای کسی که همه چیز می خواهد. برنامه ای که فعالیت های ورزشی تان را ثبت کرده و کالری دریافتی تان را نیز ثبت می کند. همچنین به شما کمک می کند تا برای رسیدن به اهداف سلامتی تان، عادات تان را تغییر دهید و درنهایت پیشنهادهای بی نظیر شخصی سازی برای هر قسمت ارائه می دهد.

با بیشتر از ۵۰ برنامه و دستگاه ادغام شده و به راحتی می توانید فعالیت تان و داده هایتان را همگام سازی کنید. همچنین این برنامه، کتابخانه ای بالغ بر ۳۵۰ آموزش تمرینات قدرتی و کاردیو را برای کاربرانش فراهم آورده است. این اپلیکیشن دارای پایگاه داده ای عظیم بیشتر از ۶ میلیون غذا، شامل یک رستوران بوده که خوراکی هایی را که میخورید ثبت کرده و به شما کمک می کند تا کالری روزانه تان را به راحتی اندازه بگیرید. اگر دنبال یک برنامه همه چی تمام هستید، این برنامه میتواند نیاز شما را برآورده کند.

2) Nike Training Club – Workouts & Fitness Plans

این نرم افزار که 100 نوع تمرین ورزشی را شامل می شود، لذت تمرین کردن در کنار بهترین ورزشکاران جهان را به شما خواهد چشاند! با داشتن این برنامه فرق نمی کند که شما ورزشکاری معمولی هستید یا حرفه ای ؛ در هر سطحی که باشید، برای شما تمریناتی مناسب و استاندارد وجود دارد و شما می توانید با کمک آن ها به هدف خود که کم کردن وزن و یا هر چیز دیگری است برسید! در این برنامه هر تمرین به صورت مرحله به مرحله و همراه با تصاویر و فیلم هایی آموزش داده می شود و این امکان را به شما می دهد که در هنگام تمرین کردن به موزیک مورد علاقه ی خود گوش دهید. اگر به دنبال یکی از بهترین و کامل ترین برنامه های برنامه های ورزشی هستید که علاوه بر طراحی خوب، مجموعه ای از امکانات عالی را در اختیارتان قرار دهد به هیچ وجه این برنامه را از دست ندهید.

3)Headspace: Meditation & Mindfulness

این برنامه ی پرکاربرد با پشتیبانی از چندین مرحله این امکان را فراهم می کند تا کاربران در طی چندین روز آرامش ذهنی خود را بازیابی کرده و آن را به میزان قابل توجهی قدرتمند سازند. سیستم آموزشی ابتدایی به کار رفته در هداسپیس از 10 مرحله ی مختلف در زمان های پخش گوناگون تنظیم شده است که باید به دقت به آن ها گوش کرده و ذهن خود را از هر گونه اتفاقی خالی نمود. تمامی فعالیت های کاربران در محیط برنامه ذخیره شده و آماری دقیق از میزان مراقبه های ذهنی در اختیار شما قرار داده می شود. پس از گذراندن ده مرحله ی ابتدایی تمامی آموزش های موجود هدفمند شده و بنابر نیاز های خود می توانید از هرکدامشان نهایت استفاده را ببرید. این اپلیکیشن خارق العاده را از دست ندهید.

4) Adidas Training by Runtastic

این اپلیکیشن، برنامه عالی و بسیار کاربردی برای تمامی کسانی است که وقت کافی برای رفتن به باشگاه را ندارند و می خواهند از تمام زمان های مرده خود برای انجام ورزش و رسیدن به بدن ایده آل استفاده کنند. معمولا عاملی که باعث می شود خیلی ها ورزش را شروع کنند اما آن را رها کنند،‌ سختی زیاد آن در ابتدای کار است اما این برنامه با ارائه تمرینات ساده، کوتاه و کم در شروع کار شما را به هیچ وجه خسته یا دلسرد نمی کند. کافیست به این برنامه زمان داده و برنامه های آن را دنبال کنید تا به بدن رویایی خود برسید. در این برنامه امکان ساختن برنامه های تمرینی شخصی، با توجه به نیاز ها و اهدافی که از تمرین کردن دارید وجود دارد.

5) Fooducate

اگر میخواهید برنامه ای داشته باشید تا صادقانه به شما بگویید که چه خوراکی هایی را وارد بدن خودتان می کنید، این برنامه برای شماست. این برنامه به این دلیل جزو بهترین برنامه های ورزشی ۲۰۱۹ می باشد، چون اطلاعات تغذیه کاملی را برای ورزشکاران در دسترس قرار می دهد. این برنامه به شما اطمینان خاطری درباره خوراکی و نوشیدنی که وارد بدنتان می کنید، می دهد. اگر به اندازه کافی پروتئین نخورده باشید و یا آهن دریافتی تان کافی نباشد، این اپلیکیشن به صورت روزانه به شما خواهد گفت که چه چیزهایی باید بخورید و چه چیزهایی نیاز دارید. در بخشی از برنامه، دستورالعمل های سالم آشپزی نیز آورده شده است تا بتوانید سالم ترین ایده ها را به آسانی در دسترس تان داشته باشید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق برای وبسایت جورمگ محفوظ است.